קוריאן אייר - טיסות לקוריאה     אודות קוריאן אייר     מפת היעדים     מחלקות שירות     הזמנות ושירות לקוחות    
  לפרטים והזמנות חייגו: 072-2575114  

 

 
 
קוריאן אייר - טיסות לקוריאה
 
 
טיסות לקוריאה
טיסות ליפן
טיסות לסין
טיסות לאוסטרליה
טיסות לניו זילנד
טיסות לתאילנד
טיסות לסינגפור
טיסות לפיליפינים
טיסות לטאיוואן
טיסות לויאטנאם
טיסות להוואי
טיסות למונגוליה
טיסות מהירות למזרח הרחוק
 
 
 
לשיחה עם נציגות "קוריאן אייר" בישראל חייגו: 072-2575114 או מלאו פרטיכם וניצור קשר:
 
 
 
 

  טיסות לסינגפור

 
 
     
     
     
     
 
 

סינגפור הינה יעד אותנטי מעולה לטיול מהנה שמצריך טיסה יחסית ארוכה על מנת להגיע אליו. על כן, טיסות לסינגפור עשויות להיות קצת קשות אם טסים עם חברה שבה התנאים אינם נוחים, והשריות אינו דואג מספיק לרווחת הנוסעים. לעומת זאת, אם בוחרים טיסות לסינגפור של חברת קוריאן אייר, זוכים לטוס במטוס חדיש ונוח, ולשירות שנחשב לאחד המשובחים ביותר... ככה טסים!
 

טיסות לסינגפור – מדוע לבחור בקוריאן אייר?

אם היה מדובר בטיסות קצרות שאורכות כשעה, אפילו שעתיים, זה הרבה פחות קריטי באיזה תנאים טסים, אבל המחשבה על לעבור כמה שעות רצופות בתוך מטוס קטן ולא נוח, היא פשוט בלתי נסבלת. לכן, כשבוחרים באופציה של טיסות לסינגפור, מאוד חשוב לבחור נכון את חברת התעופה כי זה יעשה את כל ההבדל.

לטוס קוריאן אייר לסינגפור, אומר לטוס בתוך מטוס איירבס 330 חדיש ונוח, ובלווית צוות בעל תודעת שירות גבוהה, שמפנק את הנוסעים בצורה שרק בקוריאן אייר יודעים לפנק. לא בכדי זוהי חברת הדגל של קוריאה, חברה שבסיסה ממקום בסיאול. תדירות הטיסות גם היא נוחה, זאת היום והחברה מפעילה עד 4 טיסות בשבוע בין קוריאה לישראל, ומלבד טיסות לסינגפור תוכלו להזמין דרכם גם טיסות ליפן, סין, תאילנד, פיג'י, אוסטרליה, קמבודיה, פיליפינים, ועוד.

 

טיסות לסינגפור – ומשם לעוד יעד?

אם בחרתם לערוך טיול במזרח, אפשר בהחלט להתחיל מהאופציה של טיסות לסינגפור, ומשם להמשיך ליעדים נוספים במזרח הרחוק, שגם אליהם מגיעה חברת קוריאן אייר, כך שתוכלו להמשיך וליהנות מן השירות הטוב של החברה. כאמור, תוכלו לטוס גם לניו זילנד, ויאטנאם, טאיוון, ועוד.

נוסעים ישראלים יכולים להרגיש מאוד בטוח בטיסות של קוריאן אייר, זאת היות והנתיב הביטחוני בה טסה החברה זהה לזה של אל-על, שזהו יתרון עצום. בנוסף, כדאי לדעת שהחברה מספקת גם טיסות מהירות ליעדים שונים במזרח, ביניהם יפן. ניתן להתחיל את הטיול בקוריאה למשל, משם לקחת טיסות לסינגפור, לסין, לבקר באיי תאילנד, להמשיך לאוסטרליה, להאריך נסיעת עסקים לטיול של כמה שבועות, וכדומה.

 
טיסות לפיליפינים
 
Korean Air - Excellence In Flight - טיסות מהירות למזרח הרחוק   |   נציגות ישראלית - 072-2575114  |  דף הבית
 
  טיסות לקוריאה     טיסות ליפן     טיסות לסין     טיסות לאוסטרליה     טיסות לניו זילנד     טיסות לתאילנד     טיסות לסינגפור     טיסות לפיליפינים     טיסות לטאיוואן     טיסות לויאטנאם     טיסות להוואי     טיסות למונגוליה     טיסות מהירות למזרח הרחוק  
חדרים לפי שעה
  אייר קוריאה     טיסה קוריאה     טיסה זולה יפן     טיסה ויאטנאם     טיסה אוסטרליה     טיסות זולות טאיוואן     טיסות לטוקיו     טיסות לשנחאי     טיסות לאוקלנד     טיסות שכר לפיליפינים     טיסות שכר לקוריאה     טיסות שכר לתאילנד     צארטר טאייפי     צארטר טאיוואן     צארטר ויאטנאם     טיסה לתאילנד     טיסה מונגוליה     טיסה למנילה     טיסות לתאילנד     טיסות לקוריאה     טיסות לאוסטרליה     טיסה לקוריאה     טיסה לסיאול  
 
קידום אורגני | קידום אתרים