קוריאן אייר - טיסות לקוריאה     אודות קוריאן אייר     מפת היעדים     מחלקות שירות     הזמנות ושירות לקוחות    
  לפרטים והזמנות חייגו: 072-2575114  

 

 
 
קוריאן אייר - טיסות לקוריאה
 
 
טיסות לקוריאה
טיסות ליפן
טיסות לסין
טיסות לאוסטרליה
טיסות לניו זילנד
טיסות לתאילנד
טיסות לסינגפור
טיסות לפיליפינים
טיסות לטאיוואן
טיסות לויאטנאם
טיסות להוואי
טיסות למונגוליה
טיסות מהירות למזרח הרחוק
 
 
 
לשיחה עם נציגות "קוריאן אייר" בישראל חייגו: 072-2575114 או מלאו פרטיכם וניצור קשר:
 
 
 
 

  טיסה לסיאול

 
 

טיול לקוריאה
 
קוריאה באופן כללי היא מדינה שהתגלתה לתיירים ממדינות שונות רק בשנים האחרונות. לרוב, אין טיסות ישירות לקוריאה ממדינות מרוחקות כמו ישראל. חברת קוריאן אייר היא היחידה שמציעה טיסות ישירות מישראל לקוריאה, ובתדירות גבוהה יחסית – כארבע פעמים בשבוע. טיסות אלו מגיעות לשדה התעופה שבסיאול.
 
 קוריאה, מדינה קטנה בין מעצמות כמו סין, יפן ורוסיה, שמרה על תרבות ייחודית משלה, שפה משלה ואפילו צורת אותיות ייחודית לקוריאה. קוריאה, כידוע, מחולקת לשתי מדינות נפרדות – צפון קוריאה, מדינה קומוניסטית בעלת משטח קשוח במיוחד, ודרום קוריאה, מדינה בה שולט הקפיטליזם. מטבע הדברים, דרום קוריאה היא האזור שבו כדאי יותר, נוח יותר ונעים יותר לטייל.
 
טיסה לסיאול
 
סיאול היא עיר הבירה של קוריאה הדרומית. כאמור טיסות לקוריאה הן בעצם טיסות לסיאול שבדרום קוריאה. סיאול היא גם אחת הערים היפות ביותר בקוריאה, והמעניינות ביותר מבחינת תיירות. העיר סיאול משלבת בתוכה חדשנות, מודרניזציה וטכנולוגיה מצד אחד, ושמרנות ושמירה על ערכי תרבות מצד שני. ניתן למצוא בה את ארמון גיינובוק, את ארמון הפולקלור ועוד. מחוץ לסיאול ובסמוך לה, ניתן לבקר באזור המפורז של קוריאה, בין שתי המדינות המחלקות את קוריאה, במנהרת המרגלים, בגשר השלום ובכפר המחולק. מדרום לסיאול ניתן למצוא את כפר הפולקלור, שהוא שחזור מדויק של כפר קוריאני עתיק, כולל אירועים שנערכו במקום כמו חתונה קוריאנית ועוד. טיסות לסיאול יכולות להיות למטרת טיול קצר בסיאול עצמה בלבד, שכן העיר סיאול מספקת די אתרי תיירות מעניינים לטיול שלם. טיסה לסיאול יכולה גם להיות חלק מטיול ארוך יותר, המכסה את כל קוריאה, כאשר נקודת היציאה אל הטיול היא שדה התעופה שבסיאול.
 
טיסות לסיאול עם קוריאן אייר
 
חברת קוריאן אייר היא החברה היחידה המפעילה, כאמור, טיסות ישירות מישראל לדרום קוריאה. טיסות לסיאול בחברת קוריאן אייר מאופיינות בנוחות המרבית שמאפשרת קוריאן אייר לנוסעיה, בשירות האדיב באופן יוצא מן הכלל ובמהירות הטיסות. גם האפשרות לנסוע בטיסה ישירה הוא ייחודי לקוריאן אייר, וחוסך קשיים רבים של עצירה לתחנה באמצע הדרך, וכדומה. 

טיסה לסיאול

טיסות לקוריאה
 
Korean Air - Excellence In Flight - טיסות מהירות למזרח הרחוק   |   נציגות ישראלית - 072-2575114  |  דף הבית
 
  טיסות לקוריאה     טיסות ליפן     טיסות לסין     טיסות לאוסטרליה     טיסות לניו זילנד     טיסות לתאילנד     טיסות לסינגפור     טיסות לפיליפינים     טיסות לטאיוואן     טיסות לויאטנאם     טיסות להוואי     טיסות למונגוליה     טיסות מהירות למזרח הרחוק  
חדרים לפי שעה
  אייר קוריאה     טיסה קוריאה     טיסה זולה יפן     טיסה ויאטנאם     טיסה אוסטרליה     טיסות זולות טאיוואן     טיסות לטוקיו     טיסות לשנחאי     טיסות לאוקלנד     טיסות שכר לפיליפינים     טיסות שכר לקוריאה     טיסות שכר לתאילנד     צארטר טאייפי     צארטר טאיוואן     צארטר ויאטנאם     טיסה לתאילנד     טיסה מונגוליה     טיסה למנילה     טיסות לתאילנד     טיסות לקוריאה     טיסות לאוסטרליה     טיסה לקוריאה     טיסה לסיאול  
 
קידום אורגני | קידום אתרים